Я вимагаю зоодекрету!

Автор
Катерина Стаценко | 23:03, 11.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Наша перша і улюблена собакуля Фрося — прекрасний таксоспаніель, подруга і просто принцеса — зустріла з нами Новий рік імені себе, а 2 січня перебралася жити на веселку… Їй було 14, що за собачими підрахунками — не менше 80, але все одно смерть близької лю…тобто собаки — неабияке випробування.

Майже за тиждень нам стало зрозуміло, що чиста і порожня хата — це не наше. Власне, мій чоловік був впевнений, що дуже навіть наше, а Фрося — то наше перше та останнє звірятко в домі. Але, виявилося, що мені та дітям не вистачає радісної язикатої морди на порозі, коли повертаєшся додому, теплого тільця під ковдрою в ногах (в ідеальному випадку, бо можна отримати його й на голові далеко не носиком до носику…), оцих всіх прогулянок і в дощ, і в спеку… Ми з мєлким виявилися клінічними собачниками.

А ще малий страждав. Власне, і в мене стоїть ком у горлі, коли я дивлюсь на фотки. Або на свої ж таки чорні лосини, кинуті на диван, які під певним кутом зору нагадують Фросю, яка дрихне на своєму коронному місці… Або коли поспішаєш додому, бо там же ж блін ще з Фроською гуляти…тьху, вже ні… А сину вона сниться. І він приходить зарьований і каже — я не хочу її забувати. Або — а давай підемо на могилку. Я пообіцяла роздрукувати світлину і повісити в рамочці. А потім почала шаритись по інтернету, «шоб подивитись, хто по чому».

Додивилася. Мабуть, це можна назвати «інтернет-запліднення». Я знайшла оголошення про продаж цуциків-таксенят. Потім я…точніше, ми всі почали «виношувати» нашу майбутню псину. Зараз наша «OLX-вагітність» (давайте вже притримуватись цієї мамочкової термінології) на останніх термінах: ми знаємо стать, бачили фотки та домовилися про ціну)))

Здається, скоро в мене почнеться «інтернет-лактація»!

А поки прикупили нашій дівчинці посаг — а ну, вгадайте, якого кольору все це дог-причандалля?

Правильно!

І сосисочка)))

Цьом)

ЯЖЕМАТЬ! #ЯВИМАГАЮЗООДЕКРЕТУ

 

comments powered by HyperComments

Последние публикации автора