Місця для поцілунків… з собаками

Автор
Катерина Стаценко | 21:28, 25.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Як ви вже зрозуміли, мова піде про інтимне. Про «скотоложество» та «зоофілію»)))тому слабонєрвних попрошу…

Собаня успішно навчилася вишкрябуватись на диван і влягатися спати на подушці. Як то кажуть, поїзд пішов, лишається тіки почухувати пузіко, коли малій сниться шось страшне і вона починає підтявкувати уві сні.

А ще у неї дуже гострі зуби. Реально, як маленькі ножички для нарізання хліба без крихт. Ними вона пробує все на своєму шляху, як предмети неживої природи, так і цілком одухотворені речі типу пальців та вух.

Але трапляються і напади шаленого кохання. Як правило, коли вже несила гасати (гасати, як коняці!!!), Зось собачий починає цілуватись. І, що цікаво, такі телячі ніжності особисто я сприймаю нормально.

Хоча, наприклад, гидую облизувати ложку після когось з своїх рідних, особисто мною народжених та любимих дітей; пити з кимось з однієї пляшки; ще в школі «жаднічала», не даваючи шось «відкусити», бо потім мені було «бее» доїдати…

А тут як бабка пошептала. Скотина спить зі мною під однією ковдрою. Цілує мене реально «в дьосни» своїм язиком, на якому, фу, слина! Вона, псина, нею таки трохи попахує…

Шо це за феномен, хотіла б я знати? Може, хтось напише дисертацію на тему «Вплив собаки на почуття гидливості у людини прямоходячої»?

А ви цілуєтесь зі своїми тваринами? Де сплять ваші вухолапи? Фото — в студію)

Чи цілуєтесь ви з своїми домашніми улюбленцями?
  • Добавить свой ответ

#ЯВИМАГАЮЗООДЕКРЕТУ

 

 

comments powered by HyperComments

Последние публикации автора