Імєнно імя. Любімоє мойо….

Автор
Катерина Стаценко | 21:15, 12.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Та що вам взагалі відомо про те, як це — обирати ім’я своєму вухолапому другу?! Тільки от про дітей не нада: тут все ясно! Пригадати, про доцю з яким ім’ям мріяли в дитсадочку та як називали всіх ляльок, потім — хто з родичів та знайомих ким називався в паспорті, а ким був по життю («ота Катька припадошна була, а оця ніби й нічого…. Валентин — боже ж мій, як гарно, але от отой чувак це ж просто…ні, ніколи, ніяких більше Валіків»)

Потім починаєш приміряти ім’я до по-батькові (добре, що в мене чоловік Олександр, а не Рудольф чи ще щось екзотичне), потім же ж ще й прізвище є (добре, що в мене не Рудольф, бо якось оце було б Рудольф Стаценко ваще …)

Ну і пабам — читаємо ще на додачу різноманітні вумні книжки, що ж ті 2-3-6-8-11 букв вкупі можуть означати, та як будуть впливати на долю дитини, особливо якщо вона народилася в Меркурії на Скорпіоні та ще й у новолуніє і рік сивої кобили на Івана Купала, а по святцях — взагалі Акакій.

Трудно, знаю. Но туточки у нас є хоч якісь рамки (ну, у частини людей), а от називаючи свою тваринку, політ хворої  фантазії не може зупинити НІЩО!!!

Ага. Тільки одне: літера Z. Ну як так, га?! Наші собачачі доки поставили хрест на таких прекрасних клікухах, як Моніка, Муха  та Жужа (хоча, щодо Жужі — варіанта мого малого —  я от не знаю…)

З….З…З??? Бляха та знов таки ж Муха, лізуть в голову нехороші московітські вираженія на цю букву… Абстрагуємось і переключаємо регістр UA. Поки —  не легше: Зрада? Задрипанка? Зігуля? Для хлопчика зате роздолля — Зефір, Зеніт, Зомбі, врешті решт. Зіта? Тоді треба Гіту до пари… Земфіра? Та ну її!!!

Малий, давай «Зірка»?  Ага, мам…Червона!!!

Добре, що я в ФБ шарюся. Там усьо про голівуд можна узнати. Наприкал, шо є така актриса — Зоуі Дешанель. Шинель ми опустім, в кінокар’єру заглиблюватись не будемо, візьмемо тіко іменно імя — ЗОУІ.

Ой лишенько, виявилося, шо у собак теж бува по-батькові (ну, шось на кшталт) Наша «бабуся» (тобто власниця мамки цуценяти) запропонувала на вибір (слава богу!!!!) кілька «красивих фраз до імені». Ну там, «арабська весна»… Або «непам’ятаюяка принцеса»… І ще зо півтора десятки такої фігні ін інгліш притому.

В останніх рядах, коли я остаточно почала збиватися з пантелику і навіть ймення «ЗОУІ» почало відходити за горизонт, пролунали знайомі з уроків англійської звуки — «енджел айз». ВСЬО!!!! АСТАНАВІТЄСЬ! Нам — оце. Хоспадя, тортури якісь. Ангельські очі, очі дівочі…

Вже надвечір по вайберу прийшла фоточка нашої цуценячої метрики (на стіну приб’ю отакими цвяхами, їй-їй). Зате — як у людей, на З і дууууже красиво!

Боюся, що в побуті вона таки буде…

Є варіанти?))))

Цьом.

#ЯВИМАГАЮЗООДЕКРЕТУ

 

 

comments powered by HyperComments

Последние публикации автора