Трофі-тур кубків ЮНІСЕФ відзначився в Енергодарі

Поделиться в

Сьогодні в двох школах нашого міста проходили зустрічі дітей з видатними спортсменами Енергодара Раїсою Топорковою та Аліною Кумейко, які успішно займаються пауерліфтінгом. О 8.00 представники ЮНІСЕФ організували фото- та автограф сесію для збірнної команди ЕЗОШ №2, а об 11 аналогічний захід пройшов в ЕУВК №5.

17776733_1891546971117091_105892080_o

17797536_1891546901117098_1090557215_o

Раїса та Аліна розповіли учням історію свого приходу до спорту, яка згодом стала історією успіху — обидві спортсменки показали дітям свої медалі, здобуті на змаганнях світового рівня. «Головне — працювати, не здаватися та добиватися своєї мети» — таку пораду дали чемпіонки хлопцям та дівчатам, які вже завтра будуть грати в футбол на стадіоні Старт. Там буде визначено переможця, якій представлятиме наше місто на обласних змаганнях на кубок ЮНІСЕФ.

17797031_1891546811117107_886441005_o

17776800_1891546807783774_415531151_o

17777016_1891546821117106_1459182565_o

17777061_1891546794450442_1630889019_o

Нагадаємо, що восени команда ЕЗОШ №2 посіла почесне третє місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу, які також проводила організація ЮНІСЕФ.

Директор школи Леонід Воробйов також відзначив, що ЮНІСЕФ не просто проводить змагання та мотивує дітей на здоровий спосіб життя, а й допомагає нашим двом школам — другій та п’ятій — в обладнанні спортивних залів, надає спортсменам комплекти форми.

Отже, завтра о 14.00 можна буде прийти та повболівати за наших дітей на стадіоні «Старт», і нехай переможуть найсильніші!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.