Запоріжець Сергій Трубін здобув бронзу на Дефлімпійських іграх у Токіо

Спорт | 13:35, 27.11.2025
 Поделиться

Поделиться в

Запорізький спортсмен Сергій Трубін, представник регіонального центру «Інваспорт», виборов бронзову медаль на ХХV літніх Дефлімпійських іграх, що завершилися у Токіо. Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної військової адміністрації

Українську збірну представили найсильніші спортсмени з порушенням слуху. Представник з Запоріжжя потішив регіон нагородою – бронзою у командному розряді.

Успішними виявилися й виступи інших атлетів «Інваспорту» на Чемпіонаті Європи з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що проходить у Швеції.

Так, Максим Ніколенко двічі фінішував п’ятим – в особистому та парному розрядах.

Лев Кац здобув бронзову медаль в особистому заліку та став чемпіоном у командному турнірі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що запорізька спортсменка Марія Помазан стала чемпіонкою світу з пара легкої атлетики

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: