«Передова» підбила підсумки нардового турніру

Спорт | 07:35, 25.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Три дні — з понеділка по середу — в спортивному комплексі атомної електростанції проходив благодійний турнір з нард, в якому взяли участь 28 осіб.

В довгі грало найбільше людей — 24, лише четверо зголосилися на короткі. А от додатковий турнір в рамках турніру — бліц з довгих — обрали ще 18 гравців.

Постійний чемпіон та найкращий гравець всіх попередніх змагань Артур Рольянов цього разу в довгих нардах віддав пальму першості  та навіть і друге місце — Віктору Пустільнику  та Віталію Трояну (який як раз зберігає стабільність!) відповідно, а сам обмежився бронзою. Зате «Рука диявола» (таке прізвисько дали цьому гравцю конкуренти) опанував себе і цього разу отримав перше місце в бліці.

Серед чотирьох коротконардистів найкращим виявився Роман Іванух. Нижче  в турнірній таблиці розмістилися Андрій Солодовник та Юрій Пушкалов.

Повертаючись до бліцу, назвемо не лише переможця (Артур Рольянов): на другій сходинці — Володимир Гордіюк, на третій — переможець з коротких нардів Роман Іванух.

Організатори змагань — ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» висловлюють вдячність тим, хто бере участь в благодійних змаганнях, допомагаючи український армії та розвиваючи спорт в Енергодарі.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: