Енергодарський тренер тепер знає, як виховати майбутнього Мессі

Спорт | 10:10, 17.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

З 12 по 16 травня в Будинку футболу вперше в Україні пройшов Семінар ФІФА для тренерів ДЮСШ з футзалу. Ще на початку нинішнього сезону Асоціація футзалу України та Федерація футболу України вийшли на керівний орган світового футболу з проханням про проведення семінару безпосередньо для дитячих тренерів. Треба зазначити, що ФІФА подібні семінари проводить вибірково, і, маючи заявки від більш ніж зі ста країн, Україна опинилася в числі 50-ти країн, яким було дано добро.

Для проведення семінару в Україну був відряджений професійний інструктор УЄФА, 53-річний Грем Делл. Це представник Великобританії, який працює у футзалі вже більше 20-ти років, і протягом п’яти років (2003-2008 р. р.) очолював збірну Англії з футзалу, провівши 51 матч.

Слухачами семінару були близько 30 тренерів, які представляли 16 регіонів України, постійно працюючих у дитячо-юнацькому футзалі, як з хлопчиками, так і дівчатками. Участь у семінарі взяв тренер команди ТЕМП з Енергодара Ігор Черненко.

У програму п’ятиденного семінару були включені теоретичні і практичні заняття з різних напрямків тренерської роботи.

Грем Делл розповів, що дитячий футзал – це дуже важливий напрямок. Не секрет, що футзал пройшли чимало футболістів, які згодом стали зірками футболу – той же Мессі, низка відомих бразильських гравців. Програма по навчанню дитячих тренерів – одна з п’яти, які розроблені за його участі, він проаналізував практично все, що видавалося в тій чи іншій країні.

Бажаємо Ігорю Черненку втілити нові знання на практиці та чекаємо на нові успіхи його вихованців.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: