12% населення області — спорстмени: малувато буде…

Спорт | 07:01, 6.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

На виїзному засіданні колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, яке відбулось у м. Мелітополь, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова повідомила, що  в Запорізькій області всіма видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи охоплено понад 240 тисяч чоловік, видами спорту — 45 тисяч, що становить 12 % від загальної чисельності населення області.

foto

До складу збірних України у 2016 році входили  488 спортсменів області з 56 видів спорту,  з них 205 основного складу, 151 — кандидати та 132 — резерв. У 2016 році спортивне звання «Майстер спорту України» було присвоєно 104 спортсменам, звання «Майстер спорту України міжнародного класу» — п’яти  спортсменам, почесне звання «Заслужений тренер України» присвоєно трьом  тренерам та одному —  «Заслужений працівник фізичної культури і спорту».

У ХХХІ літніх Олімпійських іграх 2016 року взяли участь 11 провідних спортсменів області. Жан Беленюк  (боротьба греко-римська) став срібним призером. У ХV Паралімпійських іграх взяли участь 10 запорізьких спортсменів, які здобули в Ріо-де-Жанейро 10 медалей різного ґатунку (3 золоті, 5 срібних та  2 бронзові).

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: