Завершилася робота Ради головних інженерів ДП «НАЕК «Енергоатом»

АЭС | 09:02, 21.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Головний інженер — перший заступник генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Сабадін взяв участь в Раді головних інженерів (ГІС) ДП «НАЕК« Енергоатом», яка відбулася в місті Славутич Київської області.
73-тя зустріч фахівців пройшла під головуванням першого віце-президента — технічного директора Компанії Олександра Шавлакова на базі ВП «Атомремонтсервіс» (АРС). Участь в роботі Ради взяли технічні керівники відокремлених підрозділів, представники проектних та науково-дослідних інститутів.
В ході Ради ГІС фахівці АЕС проаналізували порушення в роботі АЕС за минулий квартал, результати їх розслідування, а також обговорили питання виконання корпоративної програми переоснащення ремонтно-заводського комплексу.
«ВП «Атомремонтсервіс» має великі виробничі площі. Є великий верстатний парк, сучасні металообробні верстати. АРС має дуже велику виробничу програму, яка не може бути виконана іншими підрозділами і підрядниками ДП «НАЕК «Енергоатом». В тому числі, ремонт роз’єму головного циркуляційного насоса. Також у АРСу дуже багато напрацювань у зварювальнній справі», — зазначив Дмитро Сабадін.
В рамках програми зустрічі, головні інженери станцій і інші учасники ради відвідали Чорнобильську АЕС. Там ознайомилися з діяльністю щодо закриття станції, подивилися споруджені комплекси сховищ відпрацьованого палива і новий об’єкт укриття.
«Це дійсно грандіозний проект з усіма системами забезпечення. Крім цього Чорнобильська станція займається повним закриттям майданчика в частині ядерного палива, твердих і рідких радіоактивних відходів, — розповів головний інженер. — З ядерного палива станція вже реалізувала проект майданчика сухого зберігання радіоактивного палива-ССВЯП на весь обсяг палива по всіх блоках. Також знаходяться на завершальній стадії комплекси з утилізації твердих і рідких РАВ. Все виконано за сучасними технологіями, роботизоване, має дистанційне керування».
Рада головних інженерів збирається раз на квартал для розгляду технічних питань, важливих і актуальних для відокремлених підрозділів ДП «НАЕК« Енергоатом».

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: