Запорізька АЕС готова до опалювального сезону

АЭС | 19:14, 4.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Протягом весняно-літнього періоду 2018 року персонал цеху теплових і промислових комунікацій (ЦТПК) проводив серйозну підготовчу роботу до нового опалювального сезону і Запорізька АЕС готова забезпечити своїх споживачів теплом.

Атомна електростанція є головним джерелом теплової енергії для всього Енергодара, його промислової і комунальної зони.

«Єдиний нюанс — в першому і другому мікрорайонах в трубах опалення і гарячого водопостачання вода, яка подається від Запорізької ТЕС. Але лише тієї температури, яку може забезпечити теплова станція. А її підігрів до потрібної споживачам температури йде за рахунок тепла Запорізької АЕС. Всі інші мікрорайони отримують тепло від атомної станції безпосередньо», — розповів інженер-керівник групи лабораторії налагодження ЦТПК Сергій Вишняк.

Підготовка до опалювального сезону включає цілий комплекс різних заходів. Фахівці ЦТПК провели планові регламентні роботи на теплових мережах і системах теплопостачання об’єктів ЗАЕС, розташованих на проммайданчику, а також у промисловій та комунальній зонах.

Всі роботи в Енергодарі з підготовки міського теплового господарства велися за затвердженим графіком виведення в ремонт ТРП 1-12 і центрального теплового пункту міського комунального підприємства.
«Після успішного проведення гідравлічних випробувань місто буде готове приймати теплову енергію від атомної електростанції, а ЗАЕС, в свою чергу, готова її подати згідно з розпорядженням міського голови», — зазначив Сергій Вишняк.

Для забезпечення комфортної температури повітря в приміщеннях ЗАЕС і приведення режиму роботи теплової мережі до розрахункового, лабораторія налагодження систем теплопостачання і водопостачання та каналізації виконала роботи з налагодження систем опалення на 43 об’єктах ЗАЕС, в тому числі з заміною теплообмінників та встановленням нових, більш досконалих регуляторів температури.

В рамках інвестиційної програми з теплопостачання виконуються заходи з реконструкції опор магістральної теплової мережі «АЕС-місто» другої черги.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: