Запорізьку АЕС відвідали представники Анкарского університету

АЭС | 16:08, 20.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

В рамках проведення Літньої ядерної школи на базі Одеського національного політехнічного університету з дводенним ознайомчим візитом Запорізьку АЕС відвідала делегація Анкарского університету (Туреччина) і представники ОНПУ. Побачити найбільшу в Європі АЕС приїхали доктора філософії, професора кафедри «Атомна енергетика», магістри наук, аспіранти та студенти турецького і українського університетів.

У перший день ознайомлення з промисловим майданчиком ВП «Запорізька АЕС» екскурсанти відвідали інформаційний центр, де отримали загальну інформацію про атомну станцію, енергосистему України і роль атомної енергетики в ній.

Далі гості відвідали турбінне відділення чинного енергоблоку, побачили пристанційне сховище відпрацьованого ядерного палива та побували на повномасштабному тренажері — аналогу блочного щита управління. У музеї історії та трудової слави Запорізької АЕС — познайомилися з історією будівництва атомної станції та міста-супутника Енергодара, дізналися про значущі виробничі і спортивні досягнення, культурне життя підприємства. Увечері для гостей в багатофункціональному об’єкті соціальної інфраструктури атомної станції — Парку Перемоги була проведена екскурсія та дана концертна програма за участю творчих колективів культурно-ділового центру.


Наступного дня гості відвідали галузевий тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС. Вони ознайомилися з цілою низкою повномасштабних моделей обладнання, створених для підготовки і підвищення кваліфікації ремонтного персоналу, які дозволяють виконувати операції з технічного обслуговування і ремонту відповідно до найвищих стандартів, а також побували в «серці» тренажера «Реактор ВВЕР-1000».

Екскурсія по промисловому майданчику та соціальним об’єктам Запорізької АЕС справила на турецьку делегацію велике враження.
Проведення Літньої ядерної школи за участю представників з Туреччини — це гарна реклама для подальших відносин з турецькими університетами, які готують студентів за спеціальністю «Атомна енергетика».

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: