Який тактичний ліхтар вибрати?

Споживач | 19:52, 29.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

На сьогодні на ринку представлено безліч моделей ліхтарів. Хоча багато виробників гордо називають свої моделі тактичними, це не завжди означає, що такий ліхтар буде придатним для встановлення та ефективного використання на вогнепальній зброї. В основному це пов’язано з тим, що під час стрілянини обладнання піддається набагато більшим навантаженням, ніж при звичайному використанні. Крім самої конструкції ліхтаря, вирішальне значення має і система кріплення. Тому важливо зважати на кожен нюанс.

Які властивості повинен мати найкращий тактичний ліхтар?

В екстремальних умовах надійність та стабільність обладнання відіграють вирішальне значення. У випадку ліхтарів надійність можуть забезпечити матеріали, що відрізняються високою зносостійкістю. Прекрасним прикладом є авіаційний алюміній, який часто використовується для виготовлення корпусів ручних ліхтарів з цієї пропозиції https://www.aks.ua/uk/catalog/fonar/tip-fonarika/ruchnoi . Анодоване покриття, у свою чергу, зводить до мінімуму ризик виникнення корозії та забезпечує ліхтареві бездоганний зовнішній вигляд.

Незважаючи на те, що світлодіоди самі по собі стійкі до механічних пошкоджень, додатковою перевагою буде наявність сталевої корони, що захищає оголов’я ліхтаря.

Вкрай важливим моментом також буде стійкість до будь-якої вологи та пилу. Визначальним тут є стандарт IPX. Він використовується для оцінки рівня пилу та вологозахищеності. Чим більша цифра, тим вищий рівень захисту. Цю інформацію можна знайти в описі продукту на офіційному сайті.

Буде добре, якщо ліхтарик оснащений кількома режимами освітлення, щоб можна було адаптувати потужність світлового потоку до поточних умов. Зміна потужності освітлення дозволить ефективно використати енергію. Багатьом користувачам, напевно, сподобається режим стробоскопа, який дозволить засліпити супротивника або відлякати дикого звіра..

Живлення від акумуляторів чи батарейок?

Ця суперечка досі не вирішена. Кожен варіант має своїх прихильників. Батарейки, безумовно, доступніші, тому що їх можна придбати в будь-якому великому магазині, кіоску або на заправці, незалежно від того, чи ми знаходимося: в глухому селі чи в мегаполісі. Також завжди можна запастися необхідною кількістю батарейок, якщо ми збираємося вирушити до району, де немає доступу до електрики. Однак, коли ми маємо безперебійний доступ до енергії, варто використовувати акумулятори, тому що це більш ефективне та екологічне рішення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: