Як підписують декларації з лікарями у Южноукраїнську?

Медицина | 08:15, 6.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

В соцмережах не вщухає обговорення теми підписання декларацій з лікарями НКП «Центр первинної медичної допомоги».

Оскільки у нас є контакт з Южноукраїнськом — там в аналогічному медзакладі на посаді головного лікаря працює енергодарець Анатолій Нікітін. Ми писали про те, що він виграв конкурс і поїхав працювати до іншого міста-супутника АЕС.

Ми помітили, що Анатолій Нікітін спостерігає за тим, як іде процес підписання декларацій в нашому місті і поставили йому кілька запитань.

Він повідомляє, що і в Южноукраїнську не все йде гладко: наприклад, вакантними залишаються 13 ставок лікарів сімейної медицини з необхідних 25. У перерахунку на населення міста (40 тисяч), без свого лікаря залишаються 19 тисяч южноукраїнців. Як вони отримають меддопомому? Анатолій Нікітін пояснив: таки пацієнтів прийматимуть чергові лікарі.

Швидкість підпписання декларацій в Южноукраїнську краща: там підписують від 300 до 600 угод на день. Почалася кампанія 16 серпня — оголошенням на сайті міськради: » НКП «ЮУ МЦПМСД» запрошує мешканців міста Южноукраїнська для підписання декларацій. Для цього потрібно записатися до лікаря в реєстратурі лікарні за телефоном (05136)5-58-88 та 4-64-30 або на сайті «Поліклініка без черг». » Одразу бачимо, що процес був контрольований — через записи, і не лише до лікаря, а й на сайті… У нас «Поліклініки без черг» поки що нема в природі, і це не лише про сайт.

На сьогодні в Южноукраїнську можуть підписати 18200 декларацій, вже підписано 12800.

Виявилося, що за домовленістю з керівниками установ підписання декларацій можливе… на виїзді: реєстратор  працював за компьютером там, куди його запросили. Зручно, правда ж?

А в Центрі компьютери є у лікарів (те, до чого ми поки тільки прямуємо), ще 3 реєстратори працюють в окремому кабінеті.

Тим, хто не в змозі дійти до лікарні, підписати декларації допомагали соцпрацівники: надавали копії документів, оформлювали та повертали. Підтвердження проходило в телефонному режимі.

Як бачимо, варіантів для южноукраїнців передбачено більше, ніж для енергодарців, хоча спостерігається такий самий дефіцит медперсоналу.

До речі, на тому ж сайті Южноукраїнської міськради ми побачили оголошення про конкурс на посаду головного лікаря КП «Южноукраїнська міська лікарня». Тобто, там вже почали підготовку до процесу реформування і вторинної ланки медичної допомоги.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: