Визит Шмыгаля в Запорожье в высказываниях

Власть | 14:39, 2.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

Сегодня, 2 ноября в Запорожской области с рабочим визитом находится премьер-министр Украины Денис Шмыгаль. Это четвертый визит главы Кабмина в регионы за две недели и первый — в нашу область. Местные СМИ чиновника не сопровождают, но его деятельность освещают журналисты из Киева. 
Известно, что Шмыгаль уже побывал на вантовом мосту, ознакомился с реконструкцией областной больницы и сейчас отправился в Энергодар, где побывает на АЭС. 

Про мосты 
“Це один з найбільших об’єктів України. Загальна вартість — більше 16,5 млрд гривен. Сподіваюсь, що за два роки будівництво буде завершено. Підрядник взяв на себе такі моральні зобов’язання, хоча за проектом планується 4 роки його будувати”, — сказал Денис Шмыгаль. 
Про областную больницу 
В ходе визита в Запорожье он ознакомился с одним из объектов “Большого строительства” — реконструкцией приемного отделения областной больницы, а также утеплением главного корпуса. 
“Це дуже важливо на фоні зростаючих цін на енергоносії. Енергоефективність і енергозбереження є важливими елементами національної безпеки в частині енергетики і споживання енергоресурсів нашої держави. Такі проекти — показові, вони важливі. Ми рекомендуємо всім бюджетним, комерційним організаціям, громадянам України вживати заходів до енергозбереження, до пошуку альтернативних джерел тепла, енергії”, — отметил он. 
Про ЗАЭС и атомную энергетику
“В Запорізькій області працює найбільша в Україні і одна з найбільших в Європі атомна енергостанція. Сьогодні ми будемо там. Буде і міністр внутрішніх справ з точки зору безпеки об’єкту. Там три блоки сьогодні знаходиться в ремонті, але вже в листопаді мають виводитись з ремонта. За планом, який підписаний і міністром, і керівником Енергоатому, протягом осінньо зимового періода буде працювати 14 атомних енергоблоків з 14 наявних в Україні по такій схемі 13+1. 13 — несуть основне навантаження і один — резервний. Ми розуміємо, що всі побутові споживачі, промислові споживачі будуть спокійно забезпеченні енергією”, — заверил Шмыгаль. 
Про коронавирус и карантин 
“Ми переконані, що наступного тиждня буде стабілізація ситуації, адже 15 червоних зон в 15 областях. Тобто, працюють карантинні обмеження. Ми очікуємо стабілізації”, — сказал глава Кабмина и добавил, что без вакцинации пандемию преодолеть невозможно. 
Во время визита в Запорожье он также побывал в одной из поликлиник, где работает пункт вакцинации. Говорит, что сегодня там уже сделано 60 прививок. Он назвал это “хорошим показателем”. 
Также Шмыгаль напомнил, что на строительство кислородных станций в Украине выделено 400 млн гривен из госбюджета.
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: