Глава Запорожской области рассказал о российском вторжении

Власть | 22:53, 25.02.2022
 Поделиться

Поделиться в

Ситуация в Запорожской области остаётся напряжённой. Как обстоят дела в Мелитополе, Бердянске и Энергодаре — далее в комментарии главы ОГА Александра Старуха. 
Обращение он записал в 22:00. 
"Я говорив с керівниками Мелітополя, Енергодара та Бердянська. Мелітополь знаходиться в оточенні. Спочатку, як ви знаєте, зайшли російські війська, а потім вони були відбиті українськими частинами. На даний момент напівоточення російських військ відбувається. Поруч з містом йдуть бої. Безпосередньо в місті зайшли невеличкі групи російських агресорів, які намагаються пооб’єктно захоплювати критичну інфраструктуру міста. Щодо основної колони російських окупантів, то вона обійшла Мелітополь з півдня і на пів дорозі до Бердянску стоїть у полі. На щастя окупаційні війська не досягли Бердянська і навіть Приморська. Там українська влада. Щодо Енергодару  там оголошені сирени. Була загроза удару по місту", — говорится в обращении. 
Он также добавил, що сейчас больше всего поддаются агрессии наши южные территории.
"Літаки бомбардували наші об’єкти. На більшості області ситуація контрольована нашою владою, знаходяться наші війська сформовані теробороною, які виконують завдання за призначенням", — подытожил глава области. 
Напомним, в 20:11 в Запорожье зазвучали сирены. Людей просят оставаться в укрытиях или дома до тех пор, пока не будет сообщено о том, что их можно покинуть.
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: