У ВЧ 3042 ЗАЕС почався зимовий модуль навчання

АЭС | 11:40, 18.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

У військовій частині-3042 стартував зимовий модуль навчання. Військові, чиє основне завдання – охорона Запорізької АЕС, на протязі півроку будуть навчатися різним дисциплінам як самостійно, так і на групових заняттях.

«У першому півріччі навчання буде орієнтоване на недопущення особовим складом травм і загибелі, тому заняття будуть проводитися з заходів безпеки. Новий модуль навчання передбачає більш якісний і ретельний підхід до підготовки військовослужбовців», – прокоментував початок занять заступник начальника військової частини-3042 по роботі з особовим складом Сергій Ярмоленко.

Початок навчання пройшов в урочистій обстановці.

Після закінчення урочистостей у військовослужбовців почалися заняття з заходів безпеки у службовій діяльності і повсякденному житті, з користування зброї під час занять з фізичної підготовки, заняття з психологічної допомоги. Військові під час першого модуля навчання освоять основи тілесної терапії, масажної техніки і вправи психофізичної саморегуляції.

Через півроку почнеться літній модуль навчання. Деякі дисципліни зміняться, додадуться тренування на полігоні і багато іншого. По суті, військову підготовку і підтримання бойових навичок військовослужбовці військової частини-3042 не припиняють круглий рік, без відриву від несення служби на робочих місцях.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: