“Такого не было даже во времена Януковича”: Владимир Буряк прокомментировал обыски в мэрии

Власть | 11:51, 20.08.2021
 Поделиться

Поделиться в

Городской голова Запорожья Владимир Буряк назвал обыски, которые вчера проводили в здании мэрии — не прикрытым способом давления. Он заявил, что сегодня меры городов чувствуют беспрецедентное давление, которого не было “даже во времена Януковича”. 
Об этом Владимир Буряк заявил в своем видеообращении. 
“В Запоріжжі і паралельно в Києві знову обшуки: гучні, масові, показові, з відповідним інформаційним фоном. Вчора в Запорізькому міськвиконкомі, райадміністраціях, на комунальних підприємствах знову приймали гостей у погонах. За останні півтора року вже збився з рахунку щодо кількості пустих обшуків в Запоріжжі, розпочинаючи з атаки на новий термінал аеропорту і закінчуючи вчорашніми”, — заявил он и добавил, что изначально такие действия правоохранителей вызывали у него гнев, затем — смех, а сейчас- “просто философское отношение”. 
"Адже в українських реаліях, обшуки — це не прикритий засіб тиску на непоступливих бізнесменів, мерів, популярних діячів. На жаль, правоохоронні органи часто-густо стають інструментами в руках недолугих ділків і це непереборне явище в Україні… Сьогодні міські голови України відчувають безпрецедентний тиск, якого не було, я б так сказав, з часів Януковича. І це без перебільшення. Обшуки, тиск, погрози — дуже багато питань викликає недавня трагедія з мером Кривого Рогу і так далі…", — говорится в обращении. 

По словам запорожского мера, причин давления на местное самоуправление две: "первая — высокий рейтинг меров и партий, которые они возглавляют, вторая — ресурсы городов.
"Чи винен Буряк особисто в стрімкому падінні в Запоріжжі рейтингу центральної влади та її політичної сили? Відповідь очевидна — “ні”…. Всім нервовим відповідаю: знайдіть причину власних невдач в дзеркалі, у власному відображенні. А щодо ресурсів нашого міста, ці обшуки — це черговий етап подій, які розхитує наше місто протягом п’яти останніх місяців. Скажу відверто і казав про це раніше, з квітня, група рейдердів та відвертих злочинців всіма можливими методами намагається захопити контроль над містом та його ресурсами. Вкручувати руки особисто мені активно розпочали з самого початку: був тиск, потім шантаж, потім переформатування депутатської більшості в міськраді невидимими керманичами по бізнес приницпу. Але коли мер не прогнувся, в хід пішло відверте саботування роботи міської ради", — отметил Буряк.
Он напомнил, что сессии городского совета срывались 7 раз.
"Коли це не допомогло, в хід пішов силовий сценарій — обшуки, виїмка документів", — добавил он. 
Как ранее сообщалось, 19 августа следователи следственного управления ГУНП в Запорожской области совместно с Управлением стратегических расследований и Запорожской областной прокураторой в рамках уголовного дела открытого по ст 191 (присвоение, растрата имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положением) Уголовного кодекса Украины провели в здании мэрии, райадминистрациях, коммунальных управлениях и салоне красоты "Персона" серию обысков. 
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: