Що в енергодарській медицині треба змінити? Питаємо в енергодарців!
Медицина | 14:01, 6.08.2018
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку

Ми проаналізували відповіді мешканців міста, в яких люди висловлювали подяку медикам від Бога та цілим колективам.
Але є і зворотна сторона медалі — на жаль, не все так прекрасно, як би нам хотілося. Пропонуємо у коментарях до публікації у соцмережах написати свої критичні відгуки про персонал медзакладу, а також — про негативні явища, з якими варто поборотися.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.