На Запорізькій АЕС подати декларації повинні 1552 працівника

АЭС | 17:01, 26.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Кампанія декларування 2018 року не відрізняється від попередньої. Алгоритм дій для тих, хто подає декларацію, не змінився, як і відомості, які необхідно внести: в 16-ти розділах — інформація про доходи, готівкові кошти, об’єкти нерухомості, земельні ділянки, автомобілі, інший транспорт, і т.д. Вся подана інформація підтверджується електронним цифровим підписом.

З одинадцяти тисяч працівників Запорізької АЕС кількість декларантів цього року становить 1552. Це працівники, які здійснюють організаційно-розпорядчі функції — керівники вищої ланки управління, начальники цехів, служб, відділів, лабораторій, включаючи майстрів і старших майстрів, а також особи, які виконують адміністративно-господарські функції, що полягають в управлінні і розпорядженні державним майном.

Крім персоналу, що займає керівні посади, декларації повинні подати і претенденти на такі посади, а також ті, хто вже звільнився або пішов на заслужений відпочинок з таких посад.

«Безумовно, тим, хто декларував свої доходи раніше, зробити це зараз буде набагато легше — на основі декларації, поданої минулого року, де всі дані про рухоме і нерухоме майно вже є. І навіть якщо протягом минулого року відбулися зміни, все одно основна інформація внесена. Що стосується даних про доходи, то їх, зрозуміло, потрібно оновити» — розповів начальник відділу з попередження і протидії корупції Запорізької АЕС Семен Михольский.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: