На ЗАЕС в роботі 6 енергоблоків

АЭС | 07:06, 15.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

12 січня на сайті ЗАЕС з’явилося повідомлення про завершення ремонту на турбогенераторі енергоблока № 6: виконані всі планові роботи, включаючи комплексне обстеження всіх вузлів і частин, а також ремонт виявлених за результатами дефектації елементів.

«Специфічність ремонту на цьому обладнанні полягає в високих вимогах до чистоти і виконавської акуратності: люди працюють в білім спецодязі, чітко відстежуючи, щоб навіть найменші сторонні предмети не залишилися всередині ротора і статора, що загрожує серйозними наслідками», — розповів начальник дільниці з ремонту генераторів електроцеху Ігор Корнієнко.
Щоб вчасно впоратися із завданням, роботи велися цілодобово із залученням всього персоналу ділянки.

Зараз на турбогенераторі проводяться планові випробування — заключні перед пуском енергоблока.

А 14 січня 2018 року о 16 годині 00 хвилині енергоблок №6 Запорізької АЕС підключено до енергомережі після проведення планового капітального ремонту. Ведеться набір потужності.
В даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 6 енергоблоків. Сумарна потужність генераторів становить 4 820 МВт. Енергоблоки працюють в штатному режимі, зауважень до роботи основного устаткування енергоблоків та персоналу немає.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: