На ЗАЕС новий головний інженер

АЭС | 13:47, 10.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Відсьогодні головним інженером (першим заступником генерального директора) Запорізької АЕС призначено Дмитра Сабадіна. Відповідний наказ ДП «НАЕК «Енергоатом» № 1-К від 03.01.2017 підписав президент компанії Юрій Недашковський.

Дмитро Сабадін перебував у кадровому резерві на посаду головного інженера і до сьогоднішнього дня займав посаду заступника головного інженера з технології та інжинірингу ВП ЗАЕС.

Олег Дудар, який до 10 січня обіймав посаду головного інженера, повернувся на посаду начальника експлуатаційного підрозділу.

Дмитро Сабадін народився 26 січня 1959 року в місті Усть-Лабінськ Краснодарського краю. Закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю «АЕС і установки». На Запорізькій АЕС працює з 1983 року. Пройшов усі щаблі оперативної роботи від оператора реакторного відділення до начальника зміни АЕС. У 2012 році призначено на посаду заступника головного інженера з технології та інжинірингу. Дмитро Сабадін – заслужений працівник ВП ЗАЕС, відмінник енергетики України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: