На посаду начальника ДЗ «СМСЧ№1» оголошено конкурс

Медицина | 16:40, 7.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

 

6 –го липня на сайті МОЗ України з’явилося оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади начальника ДЗ «СМСЧ№1».

Документи можна буде подати вже з 9 –го липня до 30 липня 2018 р. Претендент на посаду повинен мати повну вищу освіту за напрямом підготовки «Медицина», мати проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю, наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності,  стаж роботи за фахом — не менше 5 років.

Бажано: — наявність спеціалізації з «Організації і управління охороною здоров’я»; — стаж роботи на керівних посадах — не менше 5 років.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку ДЗ «СМСЧ № 1» на середньострокову перспективу (три — п’ять років), в якому передбачаються:

— план реформування держзакладу протягом одного року;

— заходи з виконання завдань ДЗ «СМСЧ № 1» і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

— пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку медичного закладу;

— пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності «СМСЧ№1».

Засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу відбудеться 9 серпня 2018 року у Києві.

Нагадаємо, зараз закладом керує в.о. начальника ДЗ «СМСЧ№1» Людмила Кульпіна.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: