Мийка самообслуговування Kärcher: види обладнання та переваги

Споживач | 16:05, 29.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

Устаткування для автомийок самообслуговування від Kärcher– це оптимальний вибір для мийних центрів або автозаправних станцій. Мийні установки здатні задовольнити будь-які індивідуальні потреби, вони економічні та ергономічні, надійні та налаштовуються під різноманітні потреби завдяки великій кількості аксесуарів і насадок.

Устаткування для автомийок самообслуговування Kärcher дозволяє адаптувати його до потреб підприємства і побажань клієнтів. Модульна структура обладнання забезпечує підвищення пропускної здатності по мірі розвитку бізнесу – кількість мийних майданчиків може бути збільшено до восьми.

Обладнання для мийок самообслуговування

Підібрати ідеальне рішення допоможуть кваліфікованіфахівці. Устаткування самообслуговування Керхер –ефективне та ергономічне рішення задач по миттю та очищенню автомобілів. На сайті компанії https://www.kaercher.com/ua-uk/ пропонується декілька видів обладнання:

  • Однопостові мийки. Розроблені для одного місця, де надаються додаткові послуги на АЗС, для миття свого автопарку.
  • Багатопостові автомийки – вони поєднують компактні габарити та енергоефективність. Установки у вигляді шафи дають високу рентабельність використання до 4 місць для миття авто, а модулі дозволяють використовувати паралельно до 8 місць.
  • Металоконструкції для авто мийок – виготовлені у вигляді аттика, за бажанням клієнта можуть бути обладнані додатковими аксесуарами. Завдяки якісному освітленню мийками можна користуватись як вдень, так і в нічний час.
  • Пилососи – ергономічне обладнання для ефективного прибирання салонів і багажників. Вони легкі у використанні, мають насадки для важкодоступних ділянок.

Передові системні рішення для авто мийок самообслуговування

Програма авто мийки на обладнанні включається за допомогою монети або жетона. Вибір програми виконується за допомогою поворотного перемикача з піктограмами режиму роботи на лицьовій панелі установки. Усі програми розташовані в хронологічному порядку мийного процесу і інтуїтивно зрозумілі. Передове високопродуктивне, надійне, компактне і економічне миття дозволяє швидко та якісно виконати повноцінну очистку авто зовні, а завдяки пилососу можна очистити будь-які внутрішні поверхні.

Для мийних операцій розроблено обладнання SB Wash – з його допомогою можна виконати очищення і пінне миття на мінімальній площі. Для безконтактного миття призначена система HDS-C для якісного попереднього очищення обо періодичного швидкого миття.

За бажанням можуть встановлюватись утримувачі шланга і трубки або поворотна стріла. Система пом’якшування води запобігає утворенню вапняних відкладень і гарантує довговічність модулів обладнання.

Для установки на авто мийках потрібне продуктивне, надійне і ефективне устаткування. Kärcher виробляє системно-сумісні модулі, що гарантують високу рентабельність з невисоким рівнем виробничих витрат. Адаптація до вимог клієнтів – пріоритетна перевага мийок самообслуговування.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: