Лапараскоп, телемедицина та охорона зору: що працює?

Медицина | 09:48, 8.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

7 серпня в мерії відбулося засідання робочої групи з моніторингу життєвих циклів проектів, реалізованих у рамках соціального партнерства компанії ДТЕК та міста Енергодара.

Заступник начальника ДЗ “СМСЧ №1” Ольга Берестова доповіла про стан обладнання для проведення лапароскопії, яке було придбано 5 років тому за кошти компанії ДТЕК для потреб медичного закладу, однак досі не використовується. Причиною цього заступник начальника СМСЧ назвала його неповну укомплектованість, а також виявлені фабричні дефекти. На даний час всі ці питання вирішені, а також проведено навчання для спеціалістів по роботі з апаратом лапараскопії. До кінця 2018 року обладнання планується запустити  в роботу.

За кошти ДТЕК  придбано обладнання для запровадженню послуг телемедицини, яке було встановлено у актовій залі ДЗ «СМСЧ №1» та активно використовувалося для проходження навчання лікарів у режимі онлайн. Наразі актова зала знаходиться в аварійному стані і не використовується вже близько півроку. У зв’язку з цим немає можливості застосовувати обладнання. Після завершення ремонтних робіт у приміщенні медико-санітарної частини, проект знову запрацює.

Також свого часу на базі дитячої поліклініки ДЗ «СМСЧ №1» було обладнано кабінет охорони зору для лікування та відновлення зору у дітей та підлітків. Апарат, який було придбано за кошти компанії, пропрацював понад два роки та на сьогодні потребує ремонту. Однак в Україні немає спеціалістів, які могли б його відновити.

Джерело: сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: