Команда велоспортсменів від ЗАЕС – призери веломарафону «100 ВЕЛОwatt»

АЭС | 12:18, 21.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Команда енергодарських велоспортсменів від Запорізької АЕС за підсумками підрахунку балів посіла третє місце на Кубку «РАЕС CUP» та у Всеукраїнському веломарафоні серед атомних електростанцій України, який пройшов на Рівненській АЕС в м. Вараш.

У веломарафоні «100 ВЕЛОwatt» від Запорізької АЕС брала участь оновлена команда, яка поповнилася новими учасниками, тому для деяких з них гонка була дебютною, а для постійних учасників і неодноразових призерів чемпіонатів та кубків України з велоспорту навпаки. В результаті скарбничка призових місць у всіх вікових категоріях енергодарських велоспортсменів поповнилася новими медалями.

Серед веломарафонцев від ЗАЕС в категорії «18-34 років» брало участь 4 спортсмени — Руслан Чудінов — працівник експлуатаційного підрозділу, Олексій Кузьменко — цех теплової автоматики і вимірювань, Олександр Ремига — відділ ядерної безпеки і Євген Френзель — служба контролю металу. У категорії «35-49 років» — Андрій Головко — електричний цех та в категорії «50+» два енергодарських ветерана — Юрій Морєв — цех теплової автоматики і вимірювань і Віктор Романовський — енергоремонтний підрозділ.

Найбільш видовищною була боротьба в категорії «Абсолют», в яку входять спортсмени з найкращим часом проходження дистанції. Олексій Кожадей, працівник служби контролю металу, призер неодноразових кубків і чемпіонатів України у веломарафоні взяв 3-е місце.

У підсумку, після підрахунку балів, команда Запорізької АЕС посіла третє місце серед атомних електростанцій.
Всього в марафоні взяло участь 163 велогонщика. Організатори змагань подали заявку про проведення марафону на всеукраїнський сайт велогонок «BikePortal», на яку відгукнулися не тільки спортсмени-працівники атомних електростанцій України, а й найсильніші велоспортсмени країни.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: