Додаток «Ліки контроль» інформує пацієнтів про препарати

Медицина | 08:22, 4.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Міністерство охорони здоров’я інформує про безкоштовний мобільний додаток «Ліки Контроль», що дозволяє пацієнтам перевірити наявність призначених лікарем препаратів у Національному переліку основних лікарських засобів. Сервіс «Ліки Контроль» розроблявся громадською організацією «Ліки Контроль» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Додаток «Ліки Контроль» сприяє дотриманню прав пацієнтів на забезпечення безкоштовними ліками у закладах охорони здоров’я. Крім того, додаток допомагає дізнатися усі подробиці про потрібні ліки одразу біля аптечного віконця чи у кабінеті лікаря.

Тож, завдяки додатку можна перевірити, чи входять потрібні пацієнту препарати у програму «Доступні ліки» або до Нацпереліку; знайти дешевші аналоги ліків; ознайомитися з офіційними інструкціями застосування препаратів; та перевірити серії ліків, заборонених до продажу.

Зазначимо, що Національний перелік – це короткий перелік основних безпечних препаратів з доведеною ефективністю, якими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Ліки, що входять до Нацпереліку, пацієнти отримують безоплатно під час лікування у стаціонарі. Для зручності пацієнтів працює окремий сайт https://www.natsperelik.com.ua/, що більш детально інформує про Національний перелік ліків.

Завантажити додаток «Ліки Контроль» для смартфону можна у версіях для Android та iOS за посиланням.

 

Ддерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: