ОНОВЛЕНО! Мешканцям міста дали 3 дні на перевірку технічних характеристик житлових будинків

Общество | 12:13, 19.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на сайті міської ради з’явилося оголошення такого змісту:

«До уваги мешканців міста!

Комунальним підприємством «Підприємство комунальної власності» готується документація щодо затвердження технічних характеристик житлових будинків, які знаходяться на балансі підприємства.


За Вашим бажанням Ви можете залучитись до вибіркової перевірки щодо достовірності даних з технічних характеристик житлових будинків.


Для цього Вам необхідно визначитись із представником від Вашого будинку та звернутись із письмовою пропозицією до приймальні управління комунальної власності Енергодарської міської ради за адресою: вул. Набережна, 24, у строк до 22.02.2018.
Із попередніми даними технічних характеристик житлових будинків Ви можете ознайомитись на сайті Енергодарської міської ради»

Саме про цю «переперевірку» йшлося на останній зустрічі місцевої влади з представниками Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства 14 лютого.

От що означає — «сказано-зроблено»!!! Енергодарців проінформували (ну, ту частину, яка має звичку ранок понеділка починати з перегляду оголошень на сайті міської ради) Термін на «визначення із представником будинку» та оформлення «письмової пропозиції» (щодо чого?!) дали чималенький — до 22 лютого. Правда, забули дати посилання на ті самі «попередні дані технічних характеристик житлових будинків», а так все публічно і прозоро. ОНОВЛЕНО! В другій половині дня з’явилося посилання.

Нагадаємо, технічні характеристи житлових будинків працівники ПКВ визначали в ході інвентарізації, яка почалася в лютому минулого року. Її проведення теж було оголошене як «публічне і прозоре» та навіть з участю мешканців. Тепер маємо: треба перевірити те, що перевіряли протягом року комунальники, і часу на це — 3 дні.

Хто не встиг, той спізнився.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: