«Злочин та покарання»: вихованці ЕМАН розмірковували над вічними питаннями

Общество | 16:04, 23.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

В Енергодарській малій академії наук учнівської молоді пройшов круглий стіл на тему «Система покарань в Україні. Чи потрібні зміни з урахування реалій сьогодення та як це вплине на сучасних підлітків?».

IMG_4531мал

Ініціаторами проведення круглого столу стали вихованці гуртків «Правознавство». Керівниками цих гуртків ЕМАН працюють вчитель Олена Мерзлякова, кандидат юридичних наук, доцент ЗНТУ Олексій Сировий та кандидат юридичних наук, старший викладач ЕІДМУ КПУ ім. Р.Г. Хеноха Михайло Пришляк. до заходу долучились старший викладач ЕІДМУ КПУ ім. Р.Г. Хеноха Валерій Синиця та практикуючий адвокат, член Національної асоціації адвокатів в Запорізької області Сергій Дорошев.

IMG_4536 мал

Вихованці говорили про причини та наслідки вчинення злочинів та правопорушень, в тому числі неповнолітніми особами, про засоби впливу держави на процеси щодо попередження злочинів і правопорушень та здійснення покарання. Присутні розмірковували не лише правовими категоріями, а й звертали увагу на морально-етичні складові причин вчинення злочинів та правопорушень, на цінність особистого життя і цінність самої людини.

IMG_4540мал

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: