Зеленський пообіцяв «чорну полосу» для окупантів в Бердянську, Мелітополі та Енергодарі

Суспільство | 22:36, 21.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Гарант держави Володимир Зеленський звернувся до мешканців окремих міст. В їх переліку Енергодар, Бердянськ та Маріуполь. Президент подякував тим жителям, що перебуваючи під тимчасовою окупацією не бояться чинити супротив і виходити на мирні акції
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні, передає 061.
«Ці раби, яких прислала росія ніколи не бачили стільки вільних людей на площах, вулицях. Вони не бачили тисячі людей, які не мають страху перед ними, рабами зі зброєю в руках. Раби сприймають волю як дикість, як небезпеку. У них переляк, який пропагандисти уміють коригувати в ненависть, а далі постріли у мирних людей (…) Як тільки ми зможемо до вас пробитися, то кожного окупанта, який стріляв у мирного херсонця просто за синьо-жовтий колір чекає чорна полоса. Те ж саме чекає білих від переляку російських військових, яких прогнали в Енергодарі мирні українці. Прогнали голими руками. Чорна полоса буде в окупантів Бердянську, Мелітополі, Каховці і всюди де окупанти захоплюють наших людей. Тих, хто вони думає організовую спротив.  Але у нас не росія: тут спротив не треба організовувати. Спротив для українців це властивість душі», — зазначив Зеленський.
Також президент акцентував, щоб ніколи ні у кого з українців не промайнула хибна думка, що про них не пам’ятають. Вся Україна бачить подвиги тих, хто протестує і підтримує усіх наших людей.
«За кожного українця ми боремось. І про всіх пам’ятаємо і кожному і кожній вдячні. Як людям, так і цим прекрасним містам (в їх числі президент назвав Запоріжжя), де дбають про наше спільне майбутнє, про Україну та свободу кожного з нас, хто приймає людей, які вимушено покинули свій дім; хто працює на оборону, відправляє гуманітарні вантажі, розміщує евакуйовані підприємства, лікує та допомогає усім нам», — зауважив Зеленський.
 Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Запоріжжі українські військові знищили сучасний російський танк “Владімір”
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: