Запорізьку АЕС підключили до зовнішнього живлення, – міністерка енергетики

Суспільство | 10:53, 23.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Енергетики полагодили одну з ліній живлення ЗАЕС. Атомна станція вийшла з блекауту.

23 жовтня стало відомо про завершення блекауту Запорізької атомної станції, який тривав впродовж останнього місяця. Енергетики полагодили лінію зовнішнього живлення “Дніпровська”, повідомила міністерка енергетики Світлана Гринчук.

“Весь цей час безпека найбільшої в Європі атомної станції підтримувалася виключно за рахунок роботи аварійних дизель-генераторів”, – зазначила Гринчук.

Наразі тривають ремонтні роботи з відновлення лінії зовнішнього живлення “Феросплавна”.

“Причиною місячного знеструмлення стали дії російських окупаційних військ, які систематично обстрілюють та пошкоджують лінії електропередач, що з’єднують ЗАЕС з об’єднаною енергосистемою України”, – заявила очільниця Міністерства енергетики.

Раніше 061 повідомляв, що сьогодні у Запоріжжі діють графіки погодинних відключень світла.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: