Запорізький суд — Енергодарському виконкому: йдіть собі…

Политика | 20:15, 5.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Енергодарці, схвильовані можливістю провокацій в місті 9 травня, з нетерпінням чекали, що ж вирішить окружний суд Запорізької області з приводу дозволу чи заборони акцій — як від «Союзу лівих сил», так і від іншого союзу — того, який без попередніх домовленостей, спонтанно утворили представники патріотично налаштованих організацій та політсил.

О 17.00 відбулося засідання, а вже після 18.00 почала поступати інформація про те, що суд позов не задовольнив. Підтвердження тому — повідомлення Олександра Зубченка, заступника директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації.

постанова-суду

«Суддя окружного адмінсуду Батрак ухвалила абсолютно безвідповідальне рішення, яке відкриває дорогу громадянському конфлікту в м. Енергодар. Незважаючи на пряму загрозу масових заворушень та зіткнень, вони відмовилася задовольнити позов Енергодарського міськвиконкому, підтриманий обласною владою, щодо заборони всіх масових заходів партій и гром. організацій 8-9 травня.
Сиплячи цитатами європейських конвенцій, ця пані забула, що в Україні іде війна, гинуть наші хлопці, а зрадники та посіпаки агресорів усередині країни тільки і чекають, коли вдарити в спину. Фізична неможливість мирного проведення 7 масових акцій антагоністичного спрямування на одній вулиці у один і той ж час, зрозуміла навіть першокласнику… На цю «служительницу Феміди» тепер покладається вся відповідальність за можливі трагічні наслідки 9 травня у місті енергетиків.

Основне завдання всіх патріотичних сил у такій ситуації — зберігати стриманість, захистити ветеранів від провокацій на камеру російських телеканалів, і в той же час не допускати перетворення Дня Перемоги на шабаш антидержавних сил із забороненою символікою, портретами Леніна-Сталіна та колорадськими стрічками.»

В свою чергу, представники проукраїнських організацій запевняють, що ні в якому разі не планують заважати вшануванню ветеранів та тих, хто загинув у Другій світовій. Але й на прояви сепаратизму реагуватимуть — в законний спосіб, роблячи зауваження або залучаючи правоохоронні органи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: