Запорізький онкодиспансер придбає томограф за 26 мільйонів гривень

Суспільство | 16:58, 6.08.2022
 Поделиться

Поделиться в

Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" оголосив про закупівлю багатозрізового спірального комп’ютерного томографа за 26 мільйонів гривень.
Про це повідомляється в реєстрі публічних закупівель «Prozorro», передає 061.
Мова йде про томограф з програмою тривимірної візуалізації та редагування об’ємних зображень з можливістю одночасної візуалізації судинних структур, м’яких тканин та кісток,  регулювання прозорості/непрозорості перегляду в режимі реального часу. Згідно технічних характеристик, апарат також повинен мати програмне забезпечення для аналізу легень, крісло пацієнта з навантаженням не менше 220 кг і додатковим обладнанням
Гарантійний термін обслуговування товару повинен становити не менше 12 місяців з моменту підписання акту введення в експлуатацію, але не більше 15 місяців з моменту поставки товару.
Потенційні учасники у запитаннях до тендерної процедури зазначили, що технічному завданню відповідає тільки один виробник, а також багато питань було у іноземних учасників тендеру, бо деякі вимоги не адаптовані до учасників з інших країн і в цьому побачили ознаки дискримінації це суперечить закону як дискримінація іноземних учасників.
Подання пропозицій буде тривати ще до 24 серпня. Переможця буде визначено на аукціоні.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у новому корпусі Запорізького протипухлинного центру завершили монтажні роботи зі встановлення лінійного прискорювача виробництва шведського заводу «ELEKTA». Новий прискорювач дозволить отримувати променеву терапію 600 пацієнтам на рік.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: