Запорізький онкодиспансер придбає ще один апарат УЗД за 4,3 мільйона гривень

Суспільство | 12:06, 21.08.2022
 Поделиться

Поделиться в

Комунальне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради після закупівлі томографу за 26 мільйона гривень і невдалої спроби придбати ультразвуковий хірургічний аспіратор за 8 мільйонів гривень вирішили все ж таки оновити апаратуру і оголосили про закупівлю апарат УЗД експертного класу за 4 мільйони 300 тисяч гривень.
Про це повідомляється в реєстрі публічних закупівель «Prozorro», передає 061.
У технічній документації вказано, що ультразвукова діагностична система експертного класу має застосовуватись у наступних галузях: кардіологія (дитяча та доросла); абдомінальні дослідження; гінекологічні дослідження; дослідження судин; транскраніальні дослідження; дослідження малих органів та поверхнево-розташованих структур; черезстравохідні дослідження.  Базовий блок має складатись з рідкокристалічного монітору з високою роздільною здатністю, сенсорної РК-панелю (максимальна глибина візуалізації, не менше 30 см). Наявною має бути комбінація режимів у реальному часі (дуплексне та триплексне сканування) з монокристальними датчиками
Щодо кваліфікаційних критеріїв, то учасники мають подати довідку про наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, необхідних для виконання умов договору, окрему довідку про працівників і підтвердження про виконання аналогічного договору.
Поставити обладнання мають у строк до 28 грудня 2022 року. Гарантійний строк експлуатації товару повинен становити не менше 12 місяців з моменту введення в експлуатацію.
Наразі свої пропозиції подали дві фірми — компанія «Астріум» з Києва, що є офіційним дистриб’ютором Canon Medical Systems та ТОВ «АФС Медицинтехнік» (також Київ), що є єдиним офіційним дистриб’ютор компанії PHILIPS Healthcare в Україні. Результати аукціону стануть відомі вже завтра.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Запорізький онкодиспансер придбає томограф за 26 мільйонів гривень
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: