Запорізькі забруднювачі сплатили 92 мільйона гривень екоподатку

Суспільство | 17:18, 8.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

У січні-лютому підприємства регіону спрямували до бюджетів усіх рівнів 91 мільйон 800 тисяч гривень екологічного податку.
Про це повідомили у пресслужбі обласної податкової, передає 061
До державного бюджету надійшло майже 84 мільйони гривень, до місцевих скарбниць направлено 7 мільйонів 900 тисяч гривень.
Наразі податківці не пишуть точну цифру платників екоподатку, але відомо, що станом на початок 2023 року їх нараховувалось 3512 суб’єктів, що на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих  речовин в атмосферне повітря, у водні об’єкти або розміщують відходи.
Екологічний податок сплачується за обсяги та види забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, скидаються безпосередньо у водні об’єкти, за розміщення відходів, а також за радіоактивні відходи, що утворюються внаслідок діяльності або тимчасово зберігаються їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк та за обсяги електричної енергії, виробленої експлуатуючими організаціями ядерних установок (атомних електростанцій).
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі працюють над розробкою програми поетапного зниження викидів забруднюючих речовин.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: