Запорізькі волонтери збирають кошти на придбання розвідувального літака для знищення ЗРК С-300

Суспільство | 10:07, 23.09.2022
 Поделиться

Поделиться в

Запорізькі волонтери збирають кошти, щоб купити БПЛА Autel Dragonfish — розвідувальний літак допоможе нашим захисникам знищувати зенітно-ракетні комплекси С-300. Для цього необхідно 1,88 мільйона гривень.
Збір у соцмережі оголосив волонтер Максим Терещенко.
Саме ракетами ЗРК С-300 останнім часом ворог обстрілює Запоріжжя. За словами Терещенка, декілька таких установок переміщуються в районі лінії зіткнення. Вони запускають ракети одночасно пакетом по 4 штуки з кожної установки. Ракети летять на великій швидкості, їх складно знешкодити. Тому волонтери хочуть придбати розвідувальний літак, що зможе виявити ЗРК.
— Літак знайдено. Пілоти є. Вартість такого літака приблизно 1 880 000 ₴. Ми плануємо придбати його та передати розвідці. Коштів недостатньо. Багато недостатньо. Ведемо перемовини з компаніями, що працюють в Запоріжжі та області. Ви можете допомогти. Маєте можливість виділити кошти? Пишіть в особисте. Ми все організуємо. Всі документи є і чекають вашого рішення. Ви можете задонатити на Банку, і це також допоможе придбати літак. Але ми шукаємо мецената, людину що зможе закрити основну частину суми, це значно пришвидшить придання та пошук С-300. Щоб знешкодити назавжди, — написав волонтер.
Сторінка в Фейсбуці для зв’язку з Максимом Терещенком — ось тут. Посилання на Банку тут, номер картки Банки 5375 4112 0140 1739.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: