Запорізькі волонтери замовили 11 тон шведської сталі та купили дрон

Суспільство | 20:02, 31.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Волонтерський центр “Паляниця” зібрав 2,4 млн гривень та замовив 11 тон шведської сталі. Її вистачить аби зробити 660 бронежилетів для українських військових. 
Ще тиждень тому голова волонтерського центру Василь Бушаров говорив, що це надскладне завдання, а сьогодні — повідомив, що воно виконане. Також він сказав. що окрім сталі вдалось зібрати гроші та придбати крутий дрон для військових, вартість якого 50 000 доларів. 
“Мы сделали это. У нас две хорошие новости: первая — мы купили крутейший дрон. Позавчера это казалось абсолютно нереально. Мы купили дрон стоимость которого 50 000 долларов. Это все ваши донаты. Это некая станция и на нее нужно три оператора. Каждый оператор будет проходить обучение. Это немного долгий процесс, но эта боевая машина ускорит нашу победу. Вторая новость — мы закрыли счет на 11 тонн шведской стали, которая уже приехала к нам. Завтра она идет на порезку”, — сказав він. 
Ця сталь вже завтра буде підготовлена для виробництва бронежилетів. Волонтери планують зробити 660 одиниць “броників”.
Нагадаємо, днями ми писали про те, що відомий запорізький шоумен організував потужний волонтерський центр "Паляниця". Що в нього роблять і хто там працює — дивіться в нашому матеріалі
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: