Запорізькі волонтери створюють величезний бронежилет, — ФОТО

Суспільство | 16:00, 22.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі в волонтерському центрі "Паляниця" створюють незвичайний арт-об’єкт — величезний бронежилет. Волонтери шуткують, що це відповідь російській пропаганді, адже саме російські ЗМІ постійно говорять про те, що на території нашої держави нібито працює багато біолабораторій.
"Ми з ними зв’язались, вони сказали, що вирощують величезного українського воїна і для нього потрібен спеціальний бронежилетик", — шуткують волонтери.
Якщо ж серйозно, то в Центрі вирішили створити експонат, якого немає в жодному музеї світу. Це буде точна копія справжнього бронежилета, але у збільшеному масштабі. Його вага сягатиме 3 тонн.
Як розповів волонтер Геннадій Вовченко, бронік-гігант роблять з автомобільних ресор: "Ми не можемо їх використовувати у виробництві бронеплит для наших бійців, бо вони відбраковані", — пояснив він.
Зварювальники працюють над створенням унікального експонату вже чотири тижні, ще працюватимуть майже стільки ж, бо робота дуже кропітка. Бронік спочатку планують поставити на вході у волонтерський центр, а якщо він буде користуватись попитом, то можливо поїде в "тур" по інших містах.
Раныше 061 писав, що у волонтерському центрі "Паляниця" виготовляють ноші для евакуації поранених бійців. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: