Запорізькі рятувальники отримали 16 металошукачів

Суспільство | 12:46, 29.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

Запорізькі піротехніки ДСНС отримали 3 металошукачі «Vallon VX1», 6 металошукачів «Vallon VMH3CS» та 7 металошукачів «Garrett ACE400i».
Необхідне під час війни обладнання отримали за сприяння громадської організації Спільно HUB, завдячуючи фінансуванню USAID Ukraine — USAID Україна.
Про це в Фейсбуці повідомляє ДСНС.

«Vallon VX1» — модульний детектор-комплект для пошуку металевих деталей. Цей прибор є дуже стабільним та відрізняється високою чуттєвістю виявлення. Він дуже простий в обслуговуванні, але відповідає усім вимогам гуманітарного розмінування.  
«Vallon VMH3CS» розроблений для професійного розмінування у рамках військових та гуманітарних проєктах. Прибор спеціально призначений для пошуку мін. Він через свою високу чутливість до мін спрацьовує навіть якщо вміст металу дуже малий.  
Грунтовий металошукач «Garrett Ace 400i» має досить широкий робочий діапазон, завдяки чому чудово справляється з пошуком різних за розмірами предметів. Дана модель має низку переваг, до яких відносяться наявність дискриминатора, завдяки якому забезпечується точність в пошуку будь-яких розмірів і видів металів. Металошукач оснащений регулюванням балансу грунту і високою робочою частотою в 10 кГц, завдяки чому підвищується чутливість у виявленні більш дрібних цілей, таких як монети, кільця та інше. 
Також зручність та перевага цих металошукачів полягає у тому, що їх вага не перевищує 3,5 кілограмів.
Рятувальники продовжують виконувати завдання за призначенням та допомагати кожному, хто потрапив у біду.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: