Запорізькі поліцейські розповіли, скільки людей вивезли з прифронтових населених пунктів

Суспільство | 09:21, 6.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

Поліцейські екіпажі проводять евакуацію населення з небезпечних населених пунктів Запорізької області з квітня 2023 року. За цей час вони вивезли з громад, які перебувають під ворожими обстрілами, 227 людей. 
Про це в коментарі 061 повідомили в ГУНП в Запорізькій області.
За даними правоохоронців, евакуаційні поліцейські екіпажі здійснили 444 виїзди.  Під час яких було евакуйовано 227 осіб, з них 107 дітей.
9 особам надали першу домедичну допомогу.
Нагадаємо, в області триває примусова евакуація родин з дітьми з пʼяти громад: місто Гуляйполе, селище міського типу Степногірськ, а також села Преображенка, Єгорівка, Новопавлівка.  
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: