Запорізькі енергетики повідомили, скільки мешканців області наразі залишаються без світла через бойові дії

Суспільство | 10:15, 20.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Станом на ранок 20 жовтня внаслідок бойових дій на підконтрольній території Запорізької області без енергопостачання залишаються 6 399 споживачів. Всі знеструмлення сталися через бойові дії, з технологічних причин знеструмлень немає.

Про це повідомляє Обленерго. 

В енергокомпанії зазначили, що  минулими вихідними бригади «Запоріжжяобленерго» усунули нові руйнування в електромережах, що були спричинені ворожими обстрілами, та повернули світло 2 526 родинам.

Крім того, було заживлено загалом 10 017 домівок в обласному центрі та 6 населених пунктах Запорізького району, що знеструмлювались через технологічні порушення.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: