Запорізькі депутати затвердили фінансування в 592 мільйони гривень на відбудову житла, що було зруйновано через війну

Суспільство | 13:17, 26.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 26 грудня, депутати Запорізької міськради зібралися на позачергову сесію. В порядку денному всього 4 питання.
Про це повідомляє 061.
Депутати погодили прийняття до комунальної власності нерухомого майна, а саме трьох великих бомбосховищ, внесли технічні зміни до попереднього рішення щодо реорганізації комунального підприємства «Наше місто».
А найголовніше – затвердили Програму відбудови житлового фонду м. Запоріжжя, зруйнованого внаслідок російської агресії на 2023-2025 роки.
Зазнали значного пошкодження та частково зруйновані 7 багатоквартирних житлових будинків, повністю зруйновано 11 будинків приватного сектору, пошкоджено 463 багатоквартирних житлових будинків та 286 будинків приватного сектору в різних районах міста, в тому числі 7 гуртожитків.
Загальне фінансування програми на три роки складає 592 мільйони гривень
В результаті реалізації Програми будуть виконані роботи з реконструкції, реставрації, капітальному ремонту та новому будівництву 8 об’єктів житлового фонду
У 2023 році на першому етапі на нове будівництво виділили 1 мільйонів гривень на 1 об’єкт, а на реконструкцію та реставрацію – 228 мільйонів гривень (на 7 будинків).
Як розповів секретар міськради Анатолій Куртєв наразі ще точно невідомо з яких джерел буде йти це фінансування — місцевого, державного, кошти міжнародних партнерів.
"Останні півроку ми відпрацювуємо питання з яких джерел ми будемо відновлювати зруйновані та пошкоджені будинки. Сьогодні депутати прийняли таку програму. Кошти, ймовірно, будуть сумісні. Поки це лише документ і кошти не виділені. Місцевий бюджет зможе потягнути такі будинки, що не дуже постраждалі. Якщо ми залучемо міжнародних партнерів, то вони самі будуть вирішувати, які будинки будуть відновлені", — розповів Куртєв.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: