Запорізька область готується до опалювального сезону, мешканцям окупованих території радять евакуюватись

Суспільство | 15:42, 15.09.2022
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні підконтрольні території області готові до подачі послуг з централізованого опалення населенню, зокрема у Запоріжжі та Вільнянську. Підготовка об’єктів теплопостачання відповідає рекомендованим Мінрегіоном плановим показникам і становить понад 80%. Для забезпечення роботи котелень було створено запаси палива.
Про це йшла мова під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС було розглянуто питання підготовки до опалювального сезону, передає ОВА в Телеграмі. 
За інформацією ОВА, на підконтрольних територіях області понад 80%  водопровідно-каналізаційних мереж готові та знаходяться в задовільному стані. Частина об’єктів частково або взагалі не функціонує через викликані обстрілами пошкодження.
Зазначається, що основними ризиками цього опалювального сезону є відсутність газопостачання та електропостачання. Найбільше постраждають населені пункти на тимчасово окупованій території.
Очільник області Олександр Старух заявив, що мешканцям, які проживають на тимчасово окупованих територіях та в зоні ведення бойових дій рекомендується евакуюватись. 
В цілому по області особлива увага приділяється створенню централізованих пунктів обігріву. В першу чергу це бюджетні заклади, які опалюються твердим паливом. Створюються збільшені запаси палива та проводиться робота щодо забезпечення таких пунктів генераторами на випадок відсутності електроенергії.
 
 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: