Запорізька міськрада може дозволити залучити ще одну земельну ділянку для поховання на Правобережному кладовищі

Суспільство | 12:09, 28.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

У зв’язку з нагальною потребою проведення поховання померлих на міських кладовищах, розташованих на території міста, посадовці пропонують внести зміни у попереднє рішення Запорізької міської ради "Про надання в постійне користування СКП "Запорізька ритуальна служба" земельних ділянок по вул. Братській для розташування Правобережного кладовища.
Про це повідомляється у проектах рішень міськради, передає 061.
Мова йде про земельну ділянку площею  в 1,7 га, розташованій саме на вулиці Братській, що територіально входить до Правобережного кладовища, але раніше не використовувалася для поховання померлих.
У документі пропонується "на час введення правового режиму воєнного стану, дозволити спеціалізованому комунальному підприємству "Запорізька ритуальна служба" проводити поховання померлих на цій земельній ділянці».
Відомо, що після завершення воєнного стану, з метою визначення меж задіяних під поховання земельних ділянок, спеціалізованому комунальному підприємству "Запорізька ритуальна служба" потрібно буде провести інвентаризацію проведених поховань.
Нагадаємо, раніше ми писали, що до війни мерія міста хотіла виставити на аукціон земельну ділянку біля Правобережного цвинтаря
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: