Запорізька міськрада хоче затвердити тарифи на розміщення засобів пересувної торговельної мережі та сфери послуг

Економіка | 16:56, 19.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

Запорізькі посадовці хочуть впорядкувати пересувну дрібнороздрібну торговельну мережу та сферу послуг  і визначити річні тарифи для тих людей, що здійснюють виїзну та сезонну торгівлю, пересувних атракціонів, продавців новорічних ялинок та періодичних видань, автомагазинів і так далі.
Про це повідомляється в проєктах рішень міськради, передає 061.
Посадовці зазначають, що вони хочуть затвердити річні тарифи для підприємців за використання землі згідно з видами торгівлі та надання послуг.
Для визначення річного тарифу спиралися на базову ставку та коефіцієнт торгівлі. Найбільшу суму за 1 квадратний метр, а саме 977,16 гривень мають сплачувати за: сезонну виїзну торгівлю баштанними культурами, виїзну торгівлю плодоовочевою продукцією та картоплею і продаж новорічних ялинок. Найменші суми планують встановити за продаж періодичних видань — 574,80  грн за 1м2 на рік і на пересувні атракціони з площею більше 200 м2 – 459,84 грн за 1 м2.

«Коли прийняли рішення про утворення нашого департаменту і зменшення штатної чисельності районних адміністрацій, то були ліквідовані торгові відділи при райадміністраціях, які видавали дозволи на продаж ялинок, квас, морозиво, баштанні культури та всі інші дрібнороздрібні об’єкти торгівлі. Останній рік цю функцію поклали на КП «Інститут розвитку міста» і вони видавали ці дозволи. Наразі ця функція перейшла до нас і щоб ці гроші йшли в бюджет, необхідно рішенням сесії встановити ці тарифи», —  пояснив директор департаменту муніципального управління Віталій Лисенко на засіданні комісії з питань життєзабезпечення міста.
Також посадовець зазначає, що вони використовують ті тарифи, що вже запровадив «Інститут розвитку міста». Але так як їх затверджував виконавчий комітет, то гроші йшли в дохід комунального підприємства, а тепер підуть у міський бюджет.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі хочуть оновити правила благоустрою: що зміниться.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: