Запоріжцям пропонують долучитися до процесу перейменування вулиць

Суспільство | 13:18, 9.07.2022
 Поделиться

Поделиться в

У Запорізькій міській раді все ж таки вирішили хоча б частково визначити думку громадян стосовно перейменування декількох вулиць у місті і пропонують містянам долучитися до опитування.
Про це повідомляє 061.
На сайті міськради з’явилася Google-форма для опитування, де запоріжці можуть ознайомитися з переліком запропонованих для перейменування вулиць та обрати один з варіантів перейменування або запропонувати свій варіант у відповідній  колонці.
У Вознесенівському районі пропонують перейменувати вулицю Виборзьку (запропоновані варіанти – Автоклубна та Бердянська) + можна додати свій варіант
У Дніпровському районі пропонують перейменувати вулиці Бородинську та Ленську (запропоновані варіанти – Сагайдачна, Святослава Хороброго, Краєвидна і Хвойна)+ можна додати свій варіант.
Також тут пропонують перейменувати вулицю Братську на Василя Данилевського чи Бориспільську.
У Шевченківському районі досі є вулиця Московська. Поки тут є лише один запропонований варіант – Маєткова, але кожен може надати своє пропозиції.
Вулицю Підмосковну пропонують перейменувати на Олевську, Апельсинову чи Олешківську + свій варіант. Москорецьку пропонують змінити на Байдакську, а Гродненську на Волонтерську.
У Комунарському районі хочуть змінити вулицю Новокузнецьку на Побачень, Степана Кравчуна, Ярослава Мудрого чи Запорізької вольниці +свій варіант.
Робоча група по створенню регістрів урабанів при міській раді нещодавно проголосувала за перейменування вулиці Брянської на Археолога Гринченко, Ладозької на Синевирської, Мурманської на Енергодарську, Російської на Запорізьких вогнеборців, Глісерної на Юрія Беладзе, Воронезької на Стародніпровську.
Нагадаємо, що нещодавно запорізький журналіст Богдан Василенко, що наразі служить на захисті України та веде фронтовий щоденник, обурився рішенням комісії міськради відмовитися від перейменування вулиці Воронезької на вулицю Героїв дев’ятого полку НГУ.
Раніше ми  писали про те, що у Запоріжжі пропонують перейменувати вулицю Лермонтова на честь запорізького важкоатлета, що загинув на війні
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: