За протекцією депутата-«укропівця» військовий з Чернігівщини першим отримав землю в Енергодарі

Политика | 13:16, 24.09.2016
 Поделиться

Поделиться в

З 11 учасників АТО, які першими отримали земельні ділянки в Енергодарі є Юрій Літковець, капітан ІІІ ранга.
Юрій служить у Державному науково-дослідному центрі ЗСУ в Чернігові. Ще до початку російської агресії він служив у Криму, потім перевівся на материкову україну, воював на Донбасі.

Також міський голова Енергодара Павло Музика ще в квітні під час засідання 8-ї сесії міськради за зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час служби у зоні АТО вручив Юрію Літковцю відзнаку “За службу державі”.

З Енергодаром Юрія Літковця пов’язує дружба з земляком, також кримчанином у минулому, а нині депутатом Енергодарської міськради від партії УКРОП Артемом Дубковим.

При цьому заяв на отримання землі в Енергодарі написали більше 60 учасників АТО з Енергодару. Інші 10 учасників АТО, які вже отримали землю тим чи іншим чином пов’язані з Дубковим — або є членами УКРОПу, або балотувались до міськради за списками УКРОПу.

За твердженням журналістів Громадського Запоріжжя в обласному центрі так само представники цієї партії першими отримують земельні ділянки. Але отримують тільки ті, хто напевне не буде нічого будувати на отриманій землі і дешево продасть представникам того самого УКРОПу. ВІДЕО

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: