За Панова замолвит слово Президент Франции

Общество | 10:49, 30.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Брат Евгения Панова Игорь Котелянец на своей странице в фэйсбуке сообщил о том, что родственники «узников Кремля» обратились к Президенту Франции Эммануэлю Макрону: «Через декілька днів Макрон зустрічатиметься з путіним. Це наше прохання до нового президента ставити конкретні вимоги до путіна стосовно визволення наших родичів».

«Відкритий лист родичів політичних бранців Кремля, їх колег, друзів, громадських активістів і правозахисників. Переданий новому Президенту Франції Мануелю Макрону. Дякуємо Hanna Hopko за допомогу.
Текст українською:
Ваша Високоповажносте,
Ми, родичі політичних бранців Кремля, колеги, друзі, громадські активісти та правозахисники звертаємось до Вас, пане Президенте, у зв’язку з візитом 29 травня до Парижу Володимира Путіна. Ви будете приймати його у столиці країни, яка стала для світу одним із взірців дотримання прав і свобод людини. Дозвольте нагадати, що В. Путін стоїть на вершині піраміди авторитарно-репресивної клептократії Росії, яка чинить свавілля на окупованих територіях України, організує політичні переслідування громадян України.
Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Ахтем Чийгоз, Руслан Зейтуллаєв, Арсен Джеппаров, Євген Панов, Андрій Захтій, Редван Сулейманов, Володимир Прісич, Дмитро Штибліков, Олексій Бессарабов, Володимир Дудка, Олексій Стогній, Гліб Шаблій, Володимир Балух, – це далеко не повний перелік тих, хто репресований в Криму, зазнає знущань та катувань, кому після багатьох місяців перебування під вартою відмовляють у незалежному правозахисті. Про декого з них взагалі нічого не відомо, оскільки до них не допускають незалежних адвокатів.
Європейський Парламент у своїй Резолюції по Криму (European Parliament resolution on the Ukrainian prisoners in Russia and the situation in Crimea) від 16 березня 2017 року відзначив відповідальність російської окупаційної влади за політичні переслідування десятків активістів, незаконні арешті, тортури, порушення свободи слова та преси у Криму. Ці люди є політичними бранцями Кремля, які переслідуються ФСБ за їх громадянську позицію і які звинувачуються за сфальшованими «доказами»…Закликаємо Вас, пане Президенте, відверто висловити Володимиру Путіну нашу вимогу звільнення усіх політичних бранців Кремля. Також, слідом за європейськими парламентарями, закликаємо Вас посилити режим санкцій проти Росії за переслідування, незаконне утримання під вартою та катування інакодумців на окупованих територіях. Сподіваємось, що для нової Франції політика підтримки та захисту прав і свобод людини буде пріоритетною.
Від імені
Об’єднання родичів політв’язнів Кремля
Ігор Котелянець
Кримська правозахисна група
​Ольга Скрипник
Редакція журналу «Чорноморська безпека»
​Михайло Гончар

Российское информагентство сообщает по этому поводу: Президент РФ Владимир Путин будет готов дать ответы французской стороне в связи с направленным президенту этой страны Эммануэлю Макрону письмом от родственников украинских граждан, отбывающих наказание или находящихся под следствием в РФ, заявили в Кремле. «В целом это не вопрос двусторонних российско-французских отношений. Но если она (эта тема) будет поднята с французской стороны, то я не сомневаюсь, что президент даст исчерпывающие объяснения», — сказал журналистам пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков.

Вот что пишет по этому поводу Котелянец: «Знаємо, що путінська світа вже веде інформ.роботу в Парижі з представниками французької влади, а прес-секретар путіна вже підготував йому тези для відповіді. Скоро дізнаємося чи вигадали піарники путіна щось нове, окрім кліше про фашистів-терористів, громадянської війни та «російське правосуддя».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: