З трьох районів Запорізької області за місяць евакуювали 1800 людей

Суспільство | 22:15, 2.12.2025
 Поделиться

Поделиться в

Впродовж листопада із Запорізького, Пологівського та Василівського районів евакуювали 1800 цивільних мешканців.

Про це повідомив начальник ОВА Іван Федоров.

Він зазначив, що попри щоденні атаки на прифронтові громади, там досі залишаються люди. Зокрема, в Гуляйполі — близько 200 людей.

«Гуманітарна ситуація в громаді досить складна. В місті немає електрики, працюють генератори, організований підвіз води та продуктів харчування», — уточнив він.

Поліція, рятувальники та волонтери проводять евакуацію. Людей доставляють в транзитний хаб у Запоріжжя, а далі допомагають знайти житло.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: