З рятувальниками цікаво: діти були в захваті від роботи працівників ДСНС

Общество | 21:21, 17.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області повідомляє, що сьогодні, 17 травня на території 31-ДПРЧ з охорони об’єктів Головного управління ДСНС України у Запорізькій області відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» за участю учнів 3-х класів навчально-виховного комплексу «ДНЗ-ЗНЗ» №9.

В Енергодарі триває Тиждень знань з безпеки життєдіяльності, в рамках якого рятувальники проводять різноманітні інформаційно-роз’яснювальні заходи.

Головна мета акції – познайомити дітей із принципами роботи рятувальників, сформувати у школярів свідоме ставлення до власної безпеки, та навчити правилам безпечної життєдіяльності.

Вихованці мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками пожежних автомобілів та бойовим спорядженням вогнеборців. Надзвичайно сподобалась дітлахам демонстрація роботи гідравлічних ножиць та пневматичної подушки, які використовують рятувальники під час ліквідації надзвичайних подій, адже мало хто з них бачив роботу цих обладнань на власні очі. Не менш емоційно діти реагували на розгортання рукавної лінії та подачу води на гасіння умовної пожежі.

8

Під час заходу рятувальники звернули увагу дітей на правила безпечної поведінки під час літніх канікул, які починаються незабаром та нагадали номери телефонів екстрених служб, які завжди прийдуть на допомогу.

«Приємно відзначити той блиск в очах дітей, коли вони слухають розповідь рятувальників про щоденну важливу роботу – запобігти лихові, врятувати та допомогти людям. Під час таких заходів молоде покоління ближче знайомиться із Службою порятунку та розуміє важливість відповідальної поведінки» — зазначив начальник 31-ДПРЧ з охорони об’єктів 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, підполковник служби цивільного захисту Максим Камовський.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: