З Оріхова евакуювали двох маломобільних людей

Суспільство | 10:47, 5.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

У Запорізькій області продовжують евакуацію з прифронтових громад. 
Про це повідомляє 061 з посиланням на обласну ДСНС. 
4 вересня евакуаційна група вивезла у Запоріжжя трьох мешканців Оріхова. Рятувальники допомогли транспортувати двох маломобільних людей. 
“Прифронтове місто щодня піддається нещадним ворожим атакам країни-окупанта, що унеможливлює життєдіяльність цивільних громадян у населеному пункті. Найвразливіші категорії населення — це діти і літні люди”, — зазначили у ДСНС. 
Наразі евакуйованим надається необхідна допомога і забезпечено тимчасове місце проживання. 

Раніше 061 повідомляв, що внаслідок ворожого обстрілу загинула мешканка Малої Токмачки. 
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: